O projekte

O projekte

Zladiť vidiecky charakter s modernou architektúrou tak, aby celok pôsobil čisto, kompaktne a priestory by boli dispozične praktické a oku lahodiace nie je vždy jednoduché. Nám sa toto všetko podarilo. Do okrajovej časťi obce Petrova Ves na Záhorí sme zasadili soubor
trojpodlažných bytových domov s modernou a premyslenou dispozíciou bytov, ktorý svojim klientom okrem svetlom zaliatych a priestranných bytov ponúka aj občiansku vybavenosť.
Samotné umiestnenie projektu mu dodáva punc jedinečnosti, ktorý dotvára moderná architektúra citlivo zasadená do pôvodnej krajiny.

Jedinečná príroda

Projekt Male Pole je zasadený do prírody, ktorá ho zo všetkých strán obklopuje a preto sú tu možnosti nekonečné, na výber máte cyklotrasy a rozsiahly rybník len na skok. Ak radi oddychujete v prírode, Petrova Ves vám ponúkajú rôzne možnosti vyžitia.. Nadšenci rybolovu ocenia pokojné prostredie okolo rybníka.

Vysoký štandard bytov

Kvalitné vybavenie bytov vám prinesie príjemný pocit a radosť z bývania. Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Pripravujeme pre vás hliníkové okná s izolačným trojsklom, podlahové vykurovanie, vetranie s rekuperáciou vzduchu aj smart osvetlenie už v štandarde.

Bezpečnostni system

Biometrické kľučky vstupných dverí z kamerovým systemem.